Hülya Erdem, her alanda hemşehrilerinin yanında

Hülya Erdem, her alanda hemşehrilerinin yanında
Yayınlama: 10.12.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana’nın Ceyhan ilçesinde gecesini gündüzünü hemşehrilerine hizmete adayan, sosyal belediyecilik anlayışındaki samimi çalışmalarla dikkat çeken Belediye Başkanı Hülya Erdem, asfalt seferberliğini sürdürüyor.
İlçe genelindeki tüm esnafları ziyaret edip hal hatır soran, hayırlı işler dileyen ve bu geleneğini bozmadan sürdüren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçedeki tüm sorunlu yolları asfaltlamak üzere yaptığı planlamayı da tek tek hayata geçiriyor.
İlçenin büyük bölümünde asfalt ve kaldırım çalışmalarını tamamlayan ve her bir Ceyhanlıyı komşusu olarak gören Başkan Hülya Erdem,  belediye ekiplerinin dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürdüğünü vurguladı.
“ASFALT VE KALDIRIM BÜYÜK ORANDA ÇÖZÜLDÜ”
İlçedeki Kaya Köker Caddesi, Kaldırım ve Şehit Hacı İbrahim Mahallesi ile İbrahim Güler Sokak’taki asfaltlama çalışmalarını tamamladıklarını kaydeden Başkan Hülya Erdem, ayrıca Altıgöz Mahallesi’nde parke çalışması, Kızılay Caddesi’nde de kaldırım onarım işlemlerinin devam ettiğini kaydetti.
“Gece gündüz demeden Ceyhanımızın asfalt ve kaldırım sorununu çözmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Erdem, “Şükürler olsun ki asfalt ve kaldırım sorunumuzun büyük bir kısmını çözdük. Ekiplerimiz dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor” dedi.
“ESNAFLA OMUZ OMUZAYIZ”
İlçe genelindeki esnaf ve sanatkarları belirli periyodlarla ziyareti ihmal etmeyen Başkan Erdem, ilçe ekonomisinin bel kemiği esnaf ve sanatkarların yanında yer almaya özen göstermeye devam edeceğini vurguladı. Başkan Erdem, “Esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Yaşamın her anında her alanında komşularımızla yan yana, omuz omuzayız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.