Güncel

Halkbank Adanalı depremzedelerin yanında

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Gündoğdu Vakfı, 6 Şubat depremlerinin yaşanmasının hemen ardından okulun kampüsünü tüm imkanları ile Adanalı depremzedelerin kullanımına açmıştı. 3 BİN ÖĞÜNLÜK SICAK YEMEK Halkbank, kampüste misafir edilen binlerce depremzedenin..

Halkbank Adanalı depremzedelerin yanında

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Gündoğdu Vakfı, 6 Şubat depremlerinin yaşanmasının hemen ardından okulun kampüsünü tüm imkanları ile Adanalı depremzedelerin kullanımına açmıştı.

3 BİN ÖĞÜNLÜK SICAK YEMEK

Halkbank, kampüste misafir edilen binlerce depremzedenin günde 3 bin öğünlük sıcak yemek ihtiyacını karşılama kararı aldı.

DR. GÜNDOĞDU: GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Bu zor günlerimizde Adana’daki depremzedelerimize yardım elini uzatan Halkbank yönetimine, ayrıca Adana Valiliği ve AFAD’a Adana halkı adına teşekkürü bir borç biliyorum. Gün birlik olma günü” dedi.

Dr. Gündoğdu, depremzedelerin barınmasında büyük emek harcayan vakıf çalışanlarına minnet duyduğunu da sözlerine ekledi.

Bu konuda bir ilki başlatan Gündoğdu Vakfı artan ihtiyaç üzerine, barınma ve gıda sorunlarının çözümüne yardımcı olduğu depremzede sayısını artırma yoluna gitti.

AFAD, Valilik ve Vakıf işbirliğine Halkbank Genel Müdürlüğü de dahil oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL