Güncel

Gündoğdu LGS’de önde

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Adana Gündoğdu Koleji öğrencileri Liselere Geçiş Sınavlarında (LGS) büyük başarı elde ederek gurur kaymağı oldular. Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi yürekten kutluyorum”..

Gündoğdu LGS’de önde

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Adana Gündoğdu Koleji öğrencileri Liselere Geçiş Sınavlarında (LGS) büyük başarı elde ederek gurur kaymağı oldular. Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi yürekten kutluyorum” dedi

Milyonlarca öğrencinin katıldığı LGS sınavları sonuçları açıklandı. Adana Gündoğdu Koleji’nde yüzde 0.5’lik dilimde 2 öğrenci, yüzde 1 dilimde 23 öğrenci, yüzde 2 dilimde 43 öğrenci, yüzde 3 dilimde 60 öğrenci, yüzde 4 dilimde 79 öğrenci ve yüzde 5 dilimde 98 öğrenci yer aldı.

DR. GÜNDOĞDU TEBRİK ETTİ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, akademik başarıların kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Bizlere bu gururu yaşatan kıymetli öğrencilerimizi, ailelerimizi ve değerli öğretmenlerimizi yürekten tebrik ediyorum. Sosyal, spor ve kültürel faaliyetlerde önde olan öğrencilerimizin akademik başarılarının daha da artması İçin hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL