Güncel Spor

Erdem: Lige bomba gibi gireceğiz

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK, lig öncesi Bolu’da güç depoluyor. Turuncu-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı ve iş insanı Burak Erdem, tecrübeli teknik..

Erdem: Lige bomba gibi gireceğiz

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen halkın takımı Adana 1954 FK, lig öncesi Bolu’da güç depoluyor. Turuncu-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı ve iş insanı Burak Erdem, tecrübeli teknik adam Erhan Koç nezaretinde lige en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Lige bomba gibi gireceğiz. Bu yıl hedefimiz mutlaka ama mutlaka şampiyonluktur” dedi.

Başkan Menderes Kutlu ve yönetim kurulu olarak şampiyonluk için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Turuncu-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı ve iş insanı Burak Erdem, “Takım olarak iyi bir yoldayız. Güçlü yönetimimiz, güçlü takımımız ve muhteşem taraftarlarımızla 3.lige yükseleceğiz. İnançlı ve kararlıyız. Engelleri bir, bir aşarak başarıya ulaşacağız” ifadesini kullandı. Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL