Spor

DURA’DAN KURTOĞLU’NA ZİYARET

  Adanaspor Kulübü Başkanı M. Saim Dura, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Recep Kurtoğlu’nu yeni hizmet binasında ziyaret etti. Saim Dura, “7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonu Kanunu’na göre..

DURA’DAN KURTOĞLU’NA ZİYARET

 

Adanaspor Kulübü Başkanı M. Saim Dura, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Recep Kurtoğlu’nu yeni hizmet binasında ziyaret etti. Saim Dura, “7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonu Kanunu’na göre Adanaspor Kulübü Derneği, İl Sicil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlandı. Dernek ibaresi kalkarak Adanaspor Kulübü olarak yolumuza devam ediyoruz. Müdürümüz ile aile gibi olduk. Adana’ya yaptıkları ortadadır. Yeni hizmet binasında çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu bir ayrılık değil, yeniden başlangıçtır” dedi.

Recep Kurtoğlu ise: “Adana’nın önemli kulüplerinden Adanaspor’un dün olduğu gibi bugünde yanındayız. Ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Tevriz Dura başkanın bayrağını dalgalandırmaya devam edeceklerinden şüphemiz yok. Mekanı cennet olsun” dedi.  Öte yandan ziyarete Adanaspor Kulübü Merhum Başkanı Tevriz Dura’nın kızı Müjde Aydoğdi, Türev Medya Sahibi Derya Çabuk ve Adanaspor Kulübü İdari Koordinatörü Ali Aykut Karabulut’da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL