Dünya’nın en iyi markaları M1 Adana AVM’de

(HABER MERKEZİ)-TOROS-M1 Adana;bu bayramda büyüklüğü ve zengin mağaza karması ile birlikte modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle “BAYRAM ALIŞVERİŞİ” için ziyaretçilerine eksiksiz ve olağanüstü keyifli...

Dünya’nın en iyi markaları M1 Adana AVM’de
Yayınlama: 07.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-M1 Adana;bu bayramda büyüklüğü ve zengin mağaza karması ile birlikte modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle “BAYRAM ALIŞVERİŞİ” için ziyaretçilerine eksiksiz ve olağanüstü keyifli alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

Bölgenin en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana AVM ‘nin 200’ün üzerindeki mağaza karması Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını bünyesinde barındırıyor.

Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LCWaikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan Oyuncak ,YKM, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, TAÇ, Paşabahçe ve Vatan Bilgisayar gibi uluslararası ve ulusal zincir büyük mağazaları, yerel onlarca marka ile aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM ziyaretçilerine bayram öncesinde “iğneden, ipliğe” alışveriş adına adeta her şeyi bulabileceği bir dünya sunuyor.

Çocuklar Bayram’da M1 Adana’da aradığını bulacak.

M1 Adana AVM’nin bünyesindeki “ÇOCUK DÜNYASI” na hitap eden zengin ulusal ve küresel markalardan oluşan mağaza karması ile bayram öncesi alışverişi için ideal seçenekler sunuyor.LCW, H&M ,YKM, Mango ,GAP, Marks & Spencer, Koton, Defacto, US Polo, Armağan Oyuncak, İdil Baby, Panço, Kitikate, Toyzzshop, Minipicco, Vicco, Tanca Plus Kids gibi birbirinden farklı binlerce ürün çeşitliliğine

sahip dünya markaları M1 Adana ziyaretçilerinin çocuklara dair tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında çok büyük bir avantaj sunuyor.

M1 Adana; bünyesindeki 8.800 m2’lik devasa alana sahip modern “Cinemaximum Sinemaları” , “Goldpark” gibi kentin en büyük teknolojik eğlence merkezi, açık ve kapalı alanlardaki geniş çocuk oyun alanları ve renkli eğlence alternatifleriyle bayram tatilinde çocuklar için ayrı bir seçenek.

Yaz tatilini keyife dönüştürecek spor ve yazlık tekstil ürünleri için en zengin seçenekler…

M1 Adana AVM spor ayakkabılarından patene, kondisyon bisikletinden dağ bisikletine, futbol topundan tenis topuna , 7’den 70’e her yaştaki bay ,bayan ,çocuk spor kıyafetleri ile birlikte spora dair ihtiyaç duyulabilecek binlerce ürün çeşitliliğini aynı anda sunan mağaza konseptleri ile spor ve sağlığınıza dair her ihtiyacı bir arada seçkin küresel ve ulusal marka seçenekleri ile sunuyor.

M1 Adana’da ulusal ve küresel birbirinden farklı ürün çeşitliliğine sahip mevcut spor ürünleri mağazaları olan; Sport in Street, Nike, Adidas, Skechers, Super Step, Hummel, Lescon, The North Face ile birlikte H&M, LCW, YKM, Carrefoursa, Koçtaş, Mudo City, Ayakkabı Dünyası spor ürünleri bölümleri de M1 Adana ziyaretçilerinin spora dair ve yazlık tatil kıyafetleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.