Güncel

Sigorta acentelerinde güç birliği

  (HABER MERKEZİ)-TOROS– Adana’da faaliyet gösteren sigorta acentelerinin dayanışma ve yardımlaşma amacıyla örgütlendiği iki dernek ayrı olan ADSAD ve ÇUKSAD, güçlerini birleştirerek üyelerini tek çatı altında topladı. Adana Sigorta Acenteleri..

Sigorta acentelerinde güç birliği

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS– Adana’da faaliyet gösteren sigorta acentelerinin dayanışma ve yardımlaşma amacıyla örgütlendiği iki dernek ayrı olan ADSAD ve ÇUKSAD, güçlerini birleştirerek üyelerini tek çatı altında topladı. Adana Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Ayhan Gökçelik ile Çukurova Sigorta Acenteleri ve Aracıları Derneği Başkanı Gökhan Sözen, imzaladıkları protokolle yeni dönemi resmen başlatmış oldu. Antlaşmaya göre ÇUKSAD üyeleri, bundan böyle ADSAD’da faal olacak.

MESLEK ADINA YENİ BİR SİNERJİ

ATOSEV tesislerinde düzenlenen imza töreninde yapılan ortak açıklamada, şunlar kaydedildi; ‘’Mesleğimizin sorunları her geçen gün hızla artmaktadır. Acente odaklı olamayan yaklaşımlar mesleğimizin devamı açısından tehlikeli bir boyuta gelmeye başlamıştır. Sorunları ve çözüme yönelik atılacak adımları iyi biliyoruz. İhtiyacımız olanın ortak akıl ile hareket etmek ve yanlışlara ‘Dur’ demekten geçtiğine inanıyoruz. Bu bağlamda birlikte hareket etme kararı almış, ADSAD ve ÇUKSAD olarak yasal süreçlere müteakip, faaliyetlerimizi tek çatı altında ADSAD bünyesinde sürdürmek için startımızı veriyoruz. Bu birlikteliğin, mesleğimiz adına bir sinerji yaratacağı inancındayız. Sorunlarımızın çözümüne ilişkin katkı koyacak bütün meslektaşlarımızı bu çatı altında toplanmaya ve katkı koymaya davet ediyoruz. Birlikteliğimizin, mesleğimiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni eder, bütün acente arkadaşlarımıza işlerinde artan başarılar dileriz.’’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL