Dostlar Masterlar’dan muhteşem açılış

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Dostlar Masterlar Derneği Futbol Takımı yeni sezon açılışını yaptı.Gündüz Tekin Onay Tesisleri’nde gerçekleştirilen açılışa Çukurova Masterlar Federasyonu Başkanı Ramazan Çakır da katılarak, 2022-23 sezonunun...

Dostlar Masterlar’dan muhteşem açılış
Yayınlama: 10.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Dostlar Masterlar Derneği Futbol Takımı yeni sezon açılışını yaptı.Gündüz Tekin Onay Tesisleri’nde gerçekleştirilen açılışa Çukurova Masterlar Federasyonu Başkanı Ramazan Çakır da katılarak, 2022-23 sezonunun başarılı geçmesi dileklerinde bulundu.

Bu sezon, sarı ve turuncu renklerin hakim olduğu iki farklı forma ile mücadele edecek olan Dostlar Masterlar Derneği yöneticileri, teknik heyet ve dernek üyesi futbolcuların hazır bulunduğu açılış öncesi bir konuşma yapan Dostlar Masterlar Derneği Başkanı Galip Pehlivan, amaçlarının sporun her yaşta yapılabileceğini göstermek olduğunu söyledi. Dernek üyesi oyuncuların orta yaş ve üzeri oyunculardan kurulu olmasına rağmen geçen sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da üstün gayret göstereceklerine inancının tam olduğunu belirten Başkan Pehlivan, “Hepimiz iş-güç sahibi insanlarız. Günlük hayatın verdiği stresi azaltıp, güzel bir network oluşturmak için hep birlikte her hafta bir araya gelerek antrenmanlar yapıyoruz. Birlikte güzel vakit de geçirdiğimiz bu antrenmanlarda aynı zamanda vücudumuzdaki toksinleri de atarak sağlıklı kalmaya çalışıyoruz. Dernek üyesi arkadaşlarımızla birlikte birbirimize karşı sorumluluklarımız da var. Biliyorum ki, tüm arkadaşlarım özel hayatlarına da dikkat ediyorlar. Burada, yeni sezonda takımımıza sahip çıkan kıymetli sponsorlarımız Panasonic, Öz Yüksel Çatı Market, Lamtime, Işıldar Ligting Systemve Masterspor Gazetesi yöneticilerine de teşekkür ediyorum” diyerek, yeni sezonun hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.