‘Doğanın Renkleri’ resim sergisi büyük ilgi gördü

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Resim öğretmeni ressam Nuray Bozkuş ve öğrencileri, karma bir etkinlik gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde Adana Büyükşehir Belediye Fuayesi’nde “Doğanın Renkleri” adıyla sunulan resim sergisinde 40...

‘Doğanın Renkleri’ resim sergisi büyük ilgi gördü
Yayınlama: 25.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Resim öğretmeni ressam Nuray Bozkuş ve öğrencileri, karma bir etkinlik gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde Adana Büyükşehir Belediye Fuayesi’nde “Doğanın Renkleri” adıyla sunulan resim sergisinde 40 kursiyerin serbest konulu 98 tablosu yer aldı.

Sanatseverlerin ilgi ve beğenisiyle yaklaştığı etkinlikle ilgili bilgi veren Atölye öğretmeni Nuray Bozkuş, “Adana’nın farklı ilçelerinin Halk Eğitim ve kurumlar arası projelerinde 14 yıldır eğitim vermekteyim. Yetişkinlerle öğretime başlamak sabır ve yetenek ister. Atölyede, farklı mesleklerden emekli olarak sanata yönelmek kocaman bir bahçede yetişen çiçeklerin arasına katılmak gibidir. Biraz da arı misali her çiçekten farklı öz almaya benzer. Hele hele yaz dönemlerinde atölyemize gelen sayısız çocuklarla çiçeklere dokunmak, çiçeklerin tozlaşmasına katkı sağlamaktır” dedi. Bozkuş, bu düşünceler doğrultusunda üretmeye ve paylaşmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.