Davutoğlu’ndan saldırıya uğrayan cem evlerine dayanışma ziyareti

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinden bir heyetle Muharrem ayının ilk günü Ankara’da saldırıya uğrayan Şah-ı Merdan ve Ana Fatma Cemevlerine geçmiş olsun...

Davutoğlu’ndan saldırıya uğrayan cem evlerine dayanışma ziyareti
Yayınlama: 05.08.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinden bir heyetle Muharrem ayının ilk günü Ankara’da saldırıya uğrayan Şah-ı Merdan ve Ana Fatma Cemevlerine geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Söz konusu saldırıların ardından kınama mesajı yayınlayan ve mezkur cem evleri dedelerini arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Davutoğlu bugün de Şah-ı Merdan ve Ana Fatma cem evlerini bizatihi ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Cemevleri dedeleriyle ve Alevi vatandaşlarla bir araya gelerek provokatif ve menfur saldırılar karşısında birlik ve beraberlik mesajı veren Davutoğlu ve beraberindeki heyet aynı zamanda Muharrem ayı oruç ve ibadetlerini de kutladı.

Cemevleri müntesiplerince son derece olumlu karşılanan Davutoğlu’nun bu destek ziyaretleri esnasında kendisine Genel Başkan Yardımcıları Doğan Demir, Serap Yazıcı, Sema Silkin Ün ve Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Hakan Tokaç’ın yanı sıra Ankara il ve ilçe teşkilatları yetkilileri de eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.