Çalışkan:Yeni sistem ittifakları zorunlu kılıyor

Çalışkan:Yeni sistem ittifakları zorunlu kılıyor
Yayınlama: 01.12.2022
A+
A-

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Saadet Partisi Osmaniye İl divan toplantısı büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti.

Toplantıya Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, İl Başkanı Ahmet Kılıç, eski İl Başkanı Osman Eroğlu ve partililer katıldı.

İl Başkanı Ahmet Kılıç açılış konuşmasında il divan toplantısının hayırlı olmasını diledi.

Toplantıya katılan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ise yaptığı konuşmada ülke gündemini değerlendirdi.

YANLIŞ POLİTİKALAR İNSANLARI FAİZE BULAŞTIRDI

GİK Üyesi Çalışkan, “Ülkemiz seçime yaklaştıkça, iktidar muhalefet üzerinden halkta korku oluşturmaya çalışmaktadır. İddialarına göre bu muhalefet iş başına gelirse birçok kötülükte beraber geleceğini ifade ediyorlar. Oysaki bahsettikleri tüm kötülükler günümüzde zaten mevcut ve kötü diye ifade edilen tüm meseleler 20 yıllık bu iktidar tarafından artarak devam etti. Bugün gençler arasında hızla yayılan yeni bir din gibi algılanan Deizm bu iktidar döneminde meydana geldi.

Ülke olarak ciddi bir ekonomik krizle karşı karşıya olduğumuz aşikar, hayatı boyunca kıyıdan köşeden faizle işi olmamış 1milyon kişi pandemi döneminde ilk defa kredi kullandı, buda 3-4 kişilik bir aileyi düşündüğümüzde dört milyon civarında insan faize bulaştı demektir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.