Birlikte oynadılar, birlikte kazandılar!

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yaz döneminin gelmesiyle birlikte sportif faaliyetlerine ilginin arttığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Gençler bizim için çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle...

Birlikte oynadılar, birlikte kazandılar!
Yayınlama: 04.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yaz döneminin gelmesiyle birlikte sportif faaliyetlerine ilginin arttığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Gençler bizim için çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle elimizden geldiğince onların yanlarında yer alıp desteğimizi esirgemiyoruz. Sporu yaşam boyunca yapmamız gerekiyor. Spor, ruhen ve bedenen insan sağlığına katkı veriyor. Spor Sayesinde sosyalleşmeyi, birlikte çalışmayı,  kazanmayı, özellikle takım sporları içerisinde fazlasıyla yaşarsınız” dedi.

GENÇLERDEN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR

Bilginin çok hızlı ilerlediği ve geliştiği bir dönemde insanların birbirine daha çok ihtiyacının olacağını belirten Başkan Akay, “Özellikle de takım sporları bunu sağlayacaktır. Turnuvamıza katılım sağlayan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.  Vatandaşların da büyük bir heyecanla izlediği turnuvada forma giyen gençler ise Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a, spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

KUPA VE MADALYALAR VERİLDİ

3  grupta, 60 takım ve 180 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada final karşılaşmaları sonrasında kategorilerinde ilk üçe giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile takdim edildi.

12-17 yaş grubu

1.Ottaman Spor

2. Toroman Spor

3. Genç Milliler Spor

18-25 yaş grubu

1. 36.5 Spor

2. Manavlar Spor

3. Champs Spor

25+ yaş grubu

1. Huzur Evleri Spor

2. Mb Big Three Spor

3. Hygge Park Abileri Spor

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.