BAŞKAN TANBUROĞLU: VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

BAŞKAN TANBUROĞLU: VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM
Yayınlama: 02.04.2024
A+
A-

TOROS (Haber Merkezi) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine ilişkin yazılı bir açıklama yapıp, Adana halkına teşekkür etti.

Başkan Tanburoğlu Adana halkının ferasetine her zaman güvendiklerini belirtip şu açıklamayı yaptı: “7 Ekim’de il başkanı olarak göreve geldiğimde söylediğim gibi büyükşehir belediyesi başta olmak üzere mevcut belediyelerle birlikte en az 8 belediye kazanacağımızı vurgulamıştım. Bugün geldiğimiz noktada Seyhan, Çukurova, Ceyhan ve İmamoğlu ilçelerimize ek olarak Yüreğir, Karataş, Yumurtalık, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerini de halkçı belediyecilikle buluşturduk. Büyükşehir belediyesi ve 15 ilçenin 9’unu kazandık. Bu başarı tamamıyla örgütümüzün gösterdiği kararlı duruş ve azimli çalışmasının sonucudur. Buradan adana adana çalışan Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar başta olmak üzere, ilçe başkanlarımıza, yöneticilerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle sorumlularımıza, sandığın her kademesinde görev alan yol arkadaşlarımıza, sahada emek veren kampanya ekiplerimize, belediye başkan adaylarımıza ve en önemlisi Adana halkına bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Genel iktidarı alana kadar azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Yerelde yazdığımız başarı hikayesini genel iktidarı alarak taçlandıracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Başardık, yine başaracağız.

REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ

Yerel seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Tanburoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sonuçlar gösterdi ki Adana halkı partimize, belediye başkan adaylarımıza ve meclis üyesi adaylarımıza güvendi, 5 yıl daha Adana’yı bize emanet etti. Bizler Cumhuriyet Halk Partililer olarak halkımızın bize gösterdiği güvene layık olmak için daha fazla çalışacağız. Önceliğimiz Adana olacak, önceliğimiz halkın refah ve mutluluğu olacak. Kazandığımız başarı bizi asla rehavete sürüklemeyecek, parti ayrımı gözetmeksizin her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Buradan Adanalı hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Kazanan Adana olmuştır.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.