‘BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ’

TOROS(Özel Haber) Sema Başaran - Yeni sezonda 3.futbol ligi 4.grupta şampiyonluk planlayan Adana 1954 FK, üçüncü etap kamp çalışmalarını Ankara Kızılcahamam’da devam ettiriyor. Turuncu-Beyazlı ekibin 2.Başkanı...

‘BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ’
Yayınlama: 24.08.2023
A+
A-

TOROS(Özel Haber) Sema Başaran – Yeni sezonda 3.futbol ligi 4.grupta şampiyonluk planlayan Adana 1954 FK, üçüncü etap kamp çalışmalarını Ankara Kızılcahamam’da devam ettiriyor. Turuncu-Beyazlı ekibin 2.Başkanı Mehmet Kutlu ile Genel Kaptan Burak Erdem, yeni sezonda başarıya ulaşacaklarını belirtirken hedefe kilitlendiklerini söyledi.

Ankara Kızılcahamam’da kamp çalışmasının 28 Ağustos’ta sona ereceğini belirten 2.Başkan Mehmet Kutlu ile Genel Kaptan Burak Erdem, “Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Teknik kadromuz takımımızı yeni sezona en iyi şekilde hazırlıyor. Birlik ve beraberlik içerisinde başarıya ulaşacağız” dediler.

Adana 1954 FK Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yalı da, takımlarının her geçen gün iyiye doğru gittiğini ve başarı için herkesin üzerine düşeni yaptığını anlattı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.