Spor

ASKF’den kulüplere ziyaret

   ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve yönetim kurulu, lig öncesi amatör spor kulüplerini ziyaret ediyorlar. Başkan Bozan ve yönetim kurulu, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ceyhanspor’u, Amatör Süper Lig’de mücadele..

ASKF’den kulüplere ziyaret

 

 ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve yönetim kurulu, lig öncesi amatör spor kulüplerini ziyaret ediyorlar.

Başkan Bozan ve yönetim kurulu, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ceyhanspor’u, Amatör Süper Lig’de mücadele eden Ceyhan Doğanspor’u ile 1.Amatör Küme kulüpleri Yüksel Gençlik ve Ceyhangücü’nün yöneticileri, teknik kadro ve sporcuları ile bir araya geldiler.

Ceyhanspor Başkanı Hüseyin Can, Ceyhan Doğanspor Başkanı Ayhan Apak, Yüksel Gençlik Başkanı Kemal Yüksel ve Ceyhangücü Başkanı Naci Kuyumcu ile bir araya gelen Başkan Bozan ve yönetim kurulu, yeni sezonun centilmence geçmesini temenni ettiler.

Yeni sezonun yeni bir umut olduğunu dile getiren ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan, “Bu yıl bir ilke imza atıyoruz. Tüm spor kulüplerimizin yöneticileri, teknik kadro ve sporcuları ile bir araya geliyoruz.  Gittiğimiz her yerde gösterilen ilgi bizleri memnun ediyor. Her şey amatörlerimiz ve her şey gençlerimiz için” diye konuştu. Haber: Senem ÇALIŞKAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL