ASKF’den Başkan Akay’a teşekkür ziyareti

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim Kurulu üyeleri Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret ederek amatör spora verdiği...

ASKF’den Başkan Akay’a teşekkür ziyareti
Yayınlama: 26.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim Kurulu üyeleri Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret ederek amatör spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

AKAY, “ AMATÖRLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve “Amatörler bizim için çok önemli” diyen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Amatör spora destek konusunda federasyonumuz ile koordineli bir şekilde hareket etmekteyiz. Profesyonelliğin altyapısı olan amatörlerimizin daha iyi konumlara gelebilmesi ve başarılı sporcular yetiştirmesi için desteklenmesi gerekiyor. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana desteğimizi esirgemedik bundan sonra da esirgemeyeceğiz. Yeni sezonda kulüplerimize centilmenlik çerçevesinde bir sezon geçirmeleri dileğiyle başarılar diliyorum” dedi.

BOZAN, “ GEÇTİĞİMİZ SEZON ULAŞIM SIKINTISI ÇEKİLMEDİ ”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a bugüne kadar amatör spor için bulundukları hiçbir talebi geri çevirmemesinden dolayı teşekkür eden Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan, “ Geçtiğimiz sezon yapılan nakdi desteğin yanı sıra özellikle de ulaşım konusunda Seyhan Belediyemiz kulüplerimize büyük destek verdi. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda da desteğini esirgemeyeceğinden endişemiz yok” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.