‘’ADANA ASKİ’’ mobil uygulamasıyla işlemler artık daha hızlı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-‘’ADANA ASKİ’’ mobil uygulaması sayesinde tahsilat, abonelik ve arıza bildirim işlemleri artık daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Zeydan Karalar’ın Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesinin ardından...

‘’ADANA ASKİ’’ mobil uygulamasıyla işlemler artık daha hızlı
Yayınlama: 23.11.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-‘’ADANA ASKİ’’ mobil uygulaması sayesinde tahsilat, abonelik ve arıza bildirim işlemleri artık daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Zeydan Karalar’ın Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesinin ardından hizmet kalitesini ve miktarını artıran Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Vatandaşların iş ve işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlayacak olanmobil uygulama geliştirildi. ‘’ADANA ASKİ’’ uygulaması, akıllı telefonlar üzerinden ios ve android kullanıcıları tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Uygulamayı telefonlarına indiren vatandaşlar, TC Kimlik Numarası ve kişisel bilgileri ile üyelik oluşturarak ASKİ hizmet binalarına gitmelerine gerek kalmadan birçok işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilecek.

ADANA ASKİ mobil uygulamasına giriş yapan aboneler;

– Kredi kartı ile su faturalarını ödeme

– Geçmişe dönük ödemeleri inceleme

– Abonelik işlemleri için Online Randevu oluşturabilme

– Güncel Arıza Bilgi Sistemi ile anlık arızaları görüntüleme

– Yeni arıza kaydı oluşturma

iş ve işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.