Yüreğir yeniden Serdal Sündük’e emanet

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yeniden Refah Partisi Yüreğir 2. Olağan Kongresi’nde yeniden Başkan seçilen Serdal Sündük; "Adana Türkiye’nin Yüreğir de Adana’nın gözbebeğidir. Milletimiz hak ettiği hizmeti Yeniden Refah...

Yüreğir yeniden Serdal Sündük’e emanet
Yayınlama: 18.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yeniden Refah Partisi Yüreğir 2. Olağan Kongresi’nde yeniden Başkan seçilen Serdal Sündük; “Adana Türkiye’nin Yüreğir de Adana’nın gözbebeğidir. Milletimiz hak ettiği hizmeti Yeniden Refah iktidarında alacaktır. Yüreğir’den başlayarak dalga dalga büyüyerek iktidara geleceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi merkez Yüreğir 2’nci olağan ilçe kongresi geçtiğimiz hafta sonu Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla ve Adana İl Başkanı Selahattin Baysal ile çok sayıda partilinin katıldığı kongre büyük bir coşku içerisinde geçti.

Divan’ın belirlenmesinin ardından kürsüye çıkan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Selahattin Baysal; “Kısa bir süre içerisinde Yüreğir’in havasını değiştiren ve her geçen gün üye sayımızı arttıran Serdal Sündük ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’nin hem ekonomik hem de idari açıdan yönetilemediğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla ise; “Bu kötü yönetimi değiştirmek için yola çıktık. Değişimin yerelden başlayacağını ifade ettik. İşte bugün Yüreğir heyecanıyla, coşkusuyla, adanmışlığıyla en önemlisi Serdal Sündük Başkanımın idaresinde değişimi önce Yüreğir’den başlatacaklarını ardından çalışmalarıyla partimizi iktidara taşıyacaklarını ilan etmişlerdir” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Serdal Sündük sahneye çıktığında ise salonda coşku tavan yaptı. Partililerin “Türkiye’nin Fatih’i Yüreğir’in Serdar’ı” sloganları arasında konuşmasına başlayan Sündük; “Kısa bir süre önce bu görevi devraldık. İlk işimiz üye sayılarımızı arttırmak oldu. Her geçen gün ailemizi daha da büyüttük. Mahalle mahalle ilçemizi geziyoruz. Yeniden Refah Partisi’nin yönetim anlayışını, Doktor Fatih Erbakan’ın ideallerini milletimize anlattık. Bundan sonra da bu çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Allah’ın izniyle Yeniden Refah’ı iktidara, Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanlığına taşıyacağız. Yüreğir’in bir evladı, Yüreğir’in serdarı olarak bu hedefimizi gerçekleştirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimize söz veriyoruz” dedi.

Konuşması sık sık alkışlar ve sloganlarla kesilen Sündük; “Bugüne kadar bize hep destek olan Genel Merkezimize, kıymetli İl Başkanımıza ve delegelerimize teşekkür ediyorum. Yönetimim her zaman yanımızda oldu. Birlikte çok daha büyük işlere imza atacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Tek liste ile gidilen seçimde oy kullanan 47 delegenin tamamının oyunu alan Serdal Sündük ikinci kez Yeniden Refah Partisi Yüreğir İlçe Başkanı olarak seçildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.