TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları Adana’da yapıldı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde E-ticaret Merkezi A.Ş. ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Ticaret...

TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları Adana’da yapıldı
Yayınlama: 02.12.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde E-ticaret Merkezi A.Ş. ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Ticaret Odası desteğiyle düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 84’üncüsü Adana’da yapıldı.

Bu yılki ana konusu “Dijital İşler” olan programda “E-ticaret & E-ihracat, Dijitalleşme, Metaverse, NFT, Blockchain” konu başlıklarında katılımcılara alanında uzman kişiler tarafından bilgi verildi.

Katılımın yoğun olduğu toplantıya, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Sanayi Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ve Meclis Başkanı İsrafil Uçurum, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Bayram ve Meclis Başkanı İsmail Acı, Adana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç ve Meclis Başkanı Osman Bağış, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, E-ticaret Merkezi CEO’su Merter Özdemir’in yanı sıra iş insanları ile çok sayıda ilgili katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, “E-ticaret ve e-ihracatla büyüyen KOBİ’lerimiz, buradan fayda çıkartan tüm şirketlerimiz, kurumlarımız, bireylerimizin dışında gittiğimiz her ilde uzmanlık eğitimleri açarak ‘Teknolojide Lider Kadınlar Eğitim Programımız’ ve üniversite öğrencilerimiz için Türk Traktör ile birlikte hayata geçirdiğimiz ‘Filizlerin Mucizeleri Teknoloji ve İnovasyon Vizyon Eğitimleri’ ile eğiterek onların teknoloji alanlarında vizyon sahibi olmalarını, kariyerlerini, mesleklerini teknolojiyi bilerek seçmelerini ve bu anlamda heyecanlanmalarını sağlamak istiyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.