Şakirpaşa mahallesinin çocukları su oyun parkında eğlendiler

TOROS (Özel Haber)  Serdar Akın – Şakirpaşa mahallesinin çocukları Huzurevleri mahallesinde bulunan su oyun parkında eğlendiler. Huzurevleri Mahallesi Muhtarı Ayfer Doğantimur “ Öncelikle bu organizeyi yapan...

Şakirpaşa mahallesinin çocukları su oyun parkında eğlendiler
Yayınlama: 26.08.2023
A+
A-

TOROS (Özel Haber)  Serdar Akın – Şakirpaşa mahallesinin çocukları Huzurevleri mahallesinde bulunan su oyun parkında eğlendiler.

Huzurevleri Mahallesi Muhtarı Ayfer Doğantimur “ Öncelikle bu organizeyi yapan Kadın ve Çocuk Hakları Derneği Başkanı Çiğdem Akça’ya ve Ayşe Emek’e çok teşekkür ederim. Şakirpaşa mahallesinde gelen çocuklarımızı misafir etmekten çok mutlu oldum. Çocuklarımızın anneleri ile birlikte gelmeleri ve onların bu kadar güzel gün geçirmeleri görülmeye değerdi. Diğer mahallelerde oturan tüm çocuklarımızın da gelmelerini istiyorum. Çünkü, havanın sıcak olması sebebi ile çocuklarımız kanallarda serinlemek için giriyor ve boğulmalarına sebep oluyor. Bu yüzden su oyun parkını bizlere kazandıran ve duyarlı başkanımız Soner Çetin’e ayrıca şükranlarımızı sunuyorum ”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.