Güncel Spor

Pozantı’da turnuva heyecanı

  (HABER MERKEZİ)-TOROS-Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, “Pozantı Kongresi’nin 102’inci yıldönümü anısına düzenlediğimiz 5 Ağustos Kongresi Futbol Turnuvasına coşku içerisinde katılım sağlayan takımlarımıza teşekkür ediyor, ter dökecek tüm oyunculara ise..

Pozantı’da turnuva heyecanı

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, “Pozantı Kongresi’nin 102’inci yıldönümü anısına düzenlediğimiz 5 Ağustos Kongresi Futbol Turnuvasına coşku içerisinde katılım sağlayan takımlarımıza teşekkür ediyor, ter dökecek tüm oyunculara ise başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Çay, “Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde ekip olmak, omuz omuza vermek ve başarılara ulaşmak. Şu yaz aylarında hem bir araya gelip hem de spor amaçlı bu faaliyete katılan gençlere teşekkür ediyorum. İnşallah herhangi bir sakatlık ve olumsuz bir durum olmadan turnuvamızı tamamlarız. 17 Ağustos’a kadar devam edecek olan heyecan ve coşku içerisinde geçen müsabakalarımıza tüm halkımızı davet ediyorum” ifadesini kullandı. Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL