Enver Çelik “Kazanan Yumurtalık olacaktır”

TOROS (Haber Merkezi) - Büyük Türk Dünyası Federasyonu Adana İl Başkanı Enver Çelik, Yeniden Refah Partisi Yumurtalık Belediye Başkan Adaylığını açıkladı. Daha önce AK Parti Yumurtalık...

Enver Çelik “Kazanan Yumurtalık olacaktır”
Yayınlama: 25.08.2023
A+
A-

TOROS (Haber Merkezi) – Büyük Türk Dünyası Federasyonu Adana İl Başkanı Enver Çelik, Yeniden Refah Partisi Yumurtalık Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.

Daha önce AK Parti Yumurtalık Belediye Başkan A. Adayı olan Enver Çelik, Yeniden Refah Partisi’ne geçerek buradan adaylığını basın toplantısıyla duyurdu. Yeniden Refah Partisi Adana il binasında düzenlenen basın toplantısında İl Başkanı Selahattin Baysal partinin büyüme ivme yakaladığını Adana’da büyükşehir belediyesi olmak üzere 15 ilçe için mücadele edeceklerinin altını çizdi.

ADANA’YA VE YUMURTALIK’A HAYIRLI OLSUN

Başkan Baysal, doğru adaylarla yola çıktıklarına inandıklarını ve Enver Çelik’in Yumurtalık’ta başaralı olacağını söyledi. Yerel seçimlere ittifakla değil kendi bayrakları altında gireceklerinin altını çizen Başkan Baysal, “Biz tek başımıza kendimize güveniyoruz, diğer partiler gibi sırtımızı bir yerlere yaslamıyoruz. Allah’ın izniyle Yumurtalık’ta da bayrağımız ve logomuz belediyeye asılacak. Doğru adaylar için mücadele veriyoruz, Enver kardeşimizin de doğru aday olduğuna inanıyoruz. Şimdiden Adana’ya ve Yumurtalık’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Basın toplantısında konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Enver Çelik şu ifadelere yer verdi:“Sayın il başkanım, ilçe başkanlarım, yöneticilerim, sevgili basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Bugün bir araya gelmemizin sebebi artık yoluma Yeniden Refah Partisi Yumurtalık belediye başkan aday adaylığı ile devam edeceğimi duyurmak amaçlıdır.

YUMURTALIK’TA DOĞDUM, BURADA BÜYÜDÜM VE HALEN BURADA TİCARET YAPIYORUM

Öncelikle kendimi sizlere tanıtmak istiyorum. Enver Çelik,  1974 Yumurtalık Kuzupınar’ı Hacı müminler köyü doğumluyum. Evliyim 4 çocuğum var. Yumurtalıkta büyüdüm, burada okudum ve burada iş yapmaktayım. Benim köyüm dedemin ismini alan Hacı müminlerdir, yani bu köyün kurucularıyız.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE KATILMAKTAN GURUR DUYUYORUM

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız hocamız Fatih Erbakan’ın milli görüşü ve siyaset çizgisi bizim için uygundur. Yıllardır emek verdiğim Ak Parti’den ayrılmam partiyle ilgili bir sorun değildir, siyasi konjoktür bunu gerektirmiştir. Bu vesile ile yoluma Yeniden Refah Partisi Yumurtalık Belediye Başkan A. Adaylığımla devam edeceğimi gururla söylemek isterim.

KAZANAN YUMURTALIK OLACAKTIR

Sevgili arkadaşlar, önümüzde ciddi bir süreç ver bu süreçte de bizim için en önemli konu Yumurtalık ve Yumurtalıklıdır. İlçenin hak ettiği yere gelmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz. Yumurtalık bizim sevdamızdır ve bu sevdamıza ahde vefa borcumuzu ödememizin zamanı gelmiştir. Gençlerden yaşlılara kadar birçok projelerimiz mevcuttur, kadınlarımıza istihdam sağlayacak projelerimiz vardır. Artık Yumurtalık üretecek kazanan yine Yumurtalık olacaktır.

Hakkın ve Halkın yanında sonuna kadar mücadele edeceğiz. Hep birlikte çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Toplantı basın mensuplarının sorularıyla ve verilen cevaplarla son buldu.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.