“Bayramlar mutluluğu birlikte paylaşmanın en seçkin iklimidir”

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, başta şehit aileleri ve gaziler olmak üzere tüm vatandaşlarımızın bayramlarını kutladı. Avcı'dan bayram mesajı... MHP Adana...

“Bayramlar mutluluğu birlikte paylaşmanın en seçkin iklimidir”
Yayınlama: 09.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, başta şehit aileleri ve gaziler olmak üzere tüm vatandaşlarımızın bayramlarını kutladı.

Avcı’dan bayram mesajı…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda “Bizleri bir ve beraber olarak bir Kurban Bayramı’na daha eriştiren Cenab-ı Allah’a hamdolsun. Bayramlar sevincin, heyecanın, kucaklaşmanın, mutluluğu birlikte paylaşmanın en seçkin iklimidir. Bu iklim hepimize daha güzel yarınları inşa etme adına fırsatlar sunmaktadır; bunu sevgi ve saygı ile, gönülden gönüle köprüler kurarak, zorlukları sabırla aşarak yapacağız.” dedi.

“Vatandaşlarımızın bayramlarını içtenlikle kutluyorum”

Başkan Bünyamin Avcı “Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın bayramlarını içtenlikle kutluyor, daha nice bayramlara hep beraber ulaşmayı, mutlulukları yine birlikte paylaşmayı niyaz ediyorum. Yüce Allah Devletimize zeval vermesin, kardeşliğimizi daim eylesin. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın bayramlarını içtenlikle kutluyor, esenlikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Bayramlaşma programları iptal…

Bu arada, MHP Adana İl Başkanlığı ve İlçe Tekilatları bayramlaşma programları düzenlemeyecek. Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada “9 Temmuz 2022 tarihinde ilk gününü idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla İl ve İlçe Teşkilatlarımızda düzenlenmesi düşünülen bayramlaşma programı, koronavirüs salgınından kaynaklı bulaş riski tam olarak bitmediği için, toplum sağlığının korunması hususundaki hassasiyetimizin gereği olarak iptal edilmiştir.” ifadesine yer verildi.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.