Başkan Savaş: “Yeni su kuyuları açarak su sorununu gündemimizden çıkarıyoruz’’

(İHA) - Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, tüm birimleriyle onarım çalışmalarını yürüttüklerini söyledi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 6 Şubat Depremi sonrası...

Başkan Savaş: “Yeni su kuyuları açarak su sorununu gündemimizden çıkarıyoruz’’
Yayınlama: 24.08.2023
A+
A-

(İHA) – Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, tüm birimleriyle onarım çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 6 Şubat Depremi sonrası il genelinde hemşerilerinin sorun ve taleplerini dinlemek amacıyla mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Antakya ilçesine bağlı Akçaova, Suvatlı, Saçaklı, Avsuyu, Bitiren ve Gökçegöz mahalleleri muhtar ve mahalle sakinleriyle buluşarak Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri değerlendiren Başkan Savaş, depremin sebep olduğu sorunların çözüme kavuşması adına çalışmaları hızlandırdı.
Başkan Savaş, depremden dolayı en ağır yıkımın yaşandığı Antakya ilçesinde yirmiye yakın mahallede can ve mal kaybının çok fazla olduğunu dile getirirken vatandaşların su, yol ve ulaşım sorunlarını çözmek için belediyenin tüm birimlerinin özveriyle aralıksız bir şekilde çalışmalarını yürüttüğünü ifade etti.
Savaş, depremden sonra su kaynaklarının konumlarında kaymalar olduğunu belirterek, “Tüm birimlerimizle onarım çalışmalarını hızla yürütüyoruz. Yeni su kuyuları açarak su sorununu gündemimizden çıkarıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.