Adana Taşköprü Lions Kulübü’nden sahil temizliği 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-20.yılını kutlamaya hazırlanan Adana Taşköprü Lions Kulübü üyeleri, dönemin ilk farkındalık aktivitesini gerçekleştirdi. Dönem başkanı Ln.Melahat Ataözü ,”Uluslararasının ve bizim ana projemiz olan çevre temizlik...

Adana Taşköprü Lions Kulübü’nden sahil temizliği 
Yayınlama: 25.07.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-20.yılını kutlamaya hazırlanan Adana Taşköprü Lions Kulübü üyeleri, dönemin ilk farkındalık aktivitesini gerçekleştirdi.

Dönem başkanı Ln.Melahat Ataözü ,”Uluslararasının ve bizim ana projemiz olan çevre temizlik etkinliğini bu dönem de Mersin Çeşmeli ilçesinde sahil temizliği yaparak gerçekleştirdik.Bu aktivitenin amacı, halkında duyarlı davranıp bu işin sadece belediyenin görevi olmadığını, halk olarak da çevremizi temiz tutmamız gerektiğini hatırlatmak için gerçekleştirdiğimiz bir etkinlikti. Sivil toplum kuruluşlarında asıl amaç farkındalık yaratmaktır. Her dönem olduğu gibi yine beş ana projemizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Eylül ayında da “göz nuru” projemiz kapsamında, göz kusuru tespiti yapmak için yetkili sağlıkçılarla birlikte göz kusuru taraması ve farkındalık eğitimi vermeye hazırlanıyoruz.”sözleriyle aktivitenin amacını açıkladı.

İlginç görüntülerde yaşandığı etkinlikte, bir grup bisikletçinin ellerinde ki çöpleri, çöp toplayan üyelere vermesi de komik anlar yaşanmasına neden oldu.

Üyeler sahil temizliğinden sonra anı fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler ve temiz çevrenin sorumluluğun herkese ait olduğunu tekrar dile getirdiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.