Yerel

Yılmaz Feke’de yönetici ve muhtarlarla bir araya geldi

  (HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz Feke’de yerel yöneticiler ve muhtarlarla bir araya gelerek yereldeki ormancılık sorunları, vatandaşlarımızın talepleri ve beklentileri konusunda bilgi alış verişinde..

Yılmaz Feke’de yönetici ve  muhtarlarla bir araya geldi

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz Feke’de yerel yöneticiler ve muhtarlarla bir araya gelerek yereldeki ormancılık sorunları, vatandaşlarımızın talepleri ve beklentileri konusunda bilgi alış verişinde bulundu.

Daha sonra Akkaya Orman Ürünleri Satış Deposuna giden Bölge Müdürü Yılmaz emval çeşitleri ve istifleri inceledi. Burada, depo iç düzeni ile istif tasnif işlerinin itinalı yapılarak üretimde tekniğe ve standardizasyona uygun piyasa talepleri doğrultusunda kaliteli emvale ağırlık verilmesi konusunda talimatlarını aktardı.

Ardından Feke Orman İşletme Müdürlüğünde İşletme Şefleri ile bir araya gelen Bölge Müdürü Yılmaz, 2022 yılı iş programı doğrultusunda gerçekleştirilen ormancılık çalışmalarının son durumları hakkında İşletme Müdürü Mustafa Çelen ve işletme şeflerinden bilgi aldı.

Hedeflerin gerçekleştirilmesi için planlı, özverili ve disiplinli bir şekilde çalışmalara devam edileceğini belirten Bölge Müdürü Yılmaz, özverili çalışmaları için İşletme Müdürü ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL