‘Yazımda Kardeşlik Var’ Kampı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana İl Müftülüğü ev sahipliğinde "Yazımda Kardeşlik Var" projesi kapsamında düzenlenen "Gençlik Kampı" sona erdi. Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından "Yazımda...

‘Yazımda Kardeşlik Var’ Kampı
Yayınlama: 27.08.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana İl Müftülüğü ev sahipliğinde “Yazımda Kardeşlik Var” projesi kapsamında düzenlenen “Gençlik Kampı” sona erdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından “Yazımda Kardeşlik Var” projesi kapsamında Adana’da gençlere yönelik gençlik yaz kampı düzenlendi.

80 öğrencinin katıldığı Gençlik Yaz Kampı’nın sona ermesi dolayısıyla Türkiye Diyanet Vakfı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda “Kapanış Programı” düzenlendi.

Programa Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, İl Müftü Yardımcısı Dr. Mekki Solmaz ve Yüreğir İlçe Müftüsü Dr. Süleyman Şahin ve öğrenciler katıldı.

İl Müftüsü Mehmet Taşcı, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sürdürülen gençlik çalışmaları ve “Yazımda Kardeşlik Var” projesinden söz ederek gençliğin önemini ifade etti.

Müftü Taşcı, gençlerimizin bizim geleceğimiz olduğunu, 2 ay boyunca yaz Kur’an kursunda aldıkları eğitimle birlikte burada yaklaşık bir hafta güzel bir kamp geçirdiklerini, burada kardeşlik, güzel ahlak gibi bir takım değerleri pekiştirdiklerini ifade etti.

Müftü Taşcı, programda emeği geçen ve katkı sunan görevliler ile katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından kampa katılan gençler, çeşitli gösteriler sundu.

Yapılan dua ile   sona eren programda kampa katılan öğrencilere çeşitli hediyeler takdimi ve çiğ köfte ikramı yapıldı

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.