U-19 Süper Ligi start aldı

11.10.2019 - Cuma 12:07

Özel Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

U-19 Süper Liginde ilk hafta maçları kıran kırana geçti. Çukurova Demirspor’u 6-0 gibi farklı skorla yenen Çukurova Belediye Gençlik Spor Kulübü liderliğe ulaştı. Adana ASKF Genel Başkanı Ahmet Bozan, gençlerin maçına giderek ilk hafta heyecanına ortak oldu.

HEYECAN FIRTINASI ESTİ

U-19 Süper Liginde ilk hafta maçları oynandı. Ceyhan Sentetik, Güneypark, Muharrem Gülergin ve Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı’nda heyecan fırtınası esti. Çukurova Demirspor’u 6-0 gibi farklı skorla deviren Çukurova Belediye Gençlik Spor Kulübü zirveye yerleşti. Adanaspor, Denizli Mithatpaşaspor’u 4-0 Gençlerbirliği, deplasmanda Kozanspor’u 2-0’la geçerken, Seyhan Belediye-Kuzey Adanaspor ile Yenibeygücü-Vefaspor karşılaşmaları da 1-1 sona erdi.

BOZAN’DAN BAŞARI DİLEĞİ

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı’na gelen Adana ASKF Genel Başkanı Ahmet Bozan, Çukurova Belediye Gençlik Spor ile Çukurova Demirspor karşılaşmasını izledi. Her iki ekisin teknik kadro ve futbolcularına çiçek takdim eden Bozan, “ İyi bir sezon geçirmenizi bekliyorum. Yeni sezon öncesi tüm gençlerimize başarılar diliyorum. Centilmence bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

YORUM YAZ