Spor

Seyhan Rotary’nin Tenis Turnuvası sona erdi

Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün, Atlıspor Kulübü ve Mask Tenis Akademi işbirliği ile düzenlediği, geliri Şehit ve Gazi Çocukları yararına kullanılacak ödüllü Tenis Turnuvası kupa töreniyle sona erdi. Kulüp Başkanı Tolga..

Seyhan Rotary’nin Tenis Turnuvası sona erdi

Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün, Atlıspor Kulübü ve Mask Tenis Akademi işbirliği ile düzenlediği, geliri Şehit ve Gazi Çocukları yararına kullanılacak ödüllü Tenis Turnuvası kupa töreniyle sona erdi. Kulüp Başkanı Tolga Akman, katılımcılara ve destek olanlara teşekkür Seyhan Rotary’nin Tenis Turnuvası sona erdi. Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün, Atlıspor Kulübü ve Mask Tenis Akademi işbirliği ile düzenlediği, geliri Şehit ve Gazi Çocukları yararına kullanılacak ödüllü Tenis Turnuvası kupa töreniyle sona erdi. Kulüp Başkanı Tolga Akman, katılımcılara ve destek olanlara teşekkür etti.

SPONSORLARA PLAKET VERDİ

Atlıspor Kulübü Kortlarında ki turnuvaya katılımın yüksek olması oldukça sevindirdi. Turnuva düzenlenen kupa töreni ve kokteyl ile son buldu. Ödül törenine Rotary 2430.Bölge Federasyon Başkanı Emre Öztürk ve eşi Gülce Öztürk’te katıldı. Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, tüm katılımcılara teşekkür belgesi verildiğini ifade edip, sponsorlar  Özler Tarıma , NeXT Republice, Mask Tenis Akademisine ve Atlıspor Kulübüne teşekkür plaketi verdi.

GELİRİ ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA

Başkan Tolga Akman, “Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında turnuvamızın geliri Şehit ve Gazi Çocuklarımız yararına kullanılacak. Tenis severlerin ödüllü turnuvamıza büyük ilgi göstermeleri bizleri oldukça sevindirdi ve bir sonraki turnuva için büyük moral verdi. Kulübümüzün sosyal projeleri devam edecek” dedi. Seyhan Rotary Kulübü dönem başkanı Tolga Akman, “Tenis turnuvamız için emek veren yönetimimize, tüm üyelerimize, kıymetli eşlerine, ayrıca projemize destek olan Adana Atlıspor Kulübü başkanına, yönetimine, Mask Tenis Akademi yönetimine ve sponsorumuz Özler Tarıma çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

SPONSORLARA PLAKET VERDİ

Atlıspor Kulübü Kortlarında ki turnuvaya katılımın yüksek olması oldukça sevindirdi. Turnuva düzenlenen kupa töreni ve kokteyl ile son buldu. Ödül törenine Rotary 2430.Bölge Federasyon Başkanı Emre Öztürk ve eşi Gülce Öztürk’te katıldı. Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Tolga Akman, tüm katılımcılara teşekkür belgesi verildiğini ifade edip, sponsorlar  Özler Tarıma , NeXT Republice, Mask Tenis Akademisine ve Atlıspor Kulübüne teşekkür plaketi verdi. Başkan Tolga Akman, “Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında turnuvamızın geliri Şehit ve Gazi Çocuklarımız yararına kullanılacak. Tenis severlerin ödüllü turnuvamıza büyük ilgi göstermeleri bizleri oldukça sevindirdi ve bir sonraki turnuva için büyük moral verdi. Kulübümüzün sosyal projeleri devam edecek” dedi.

BAŞKAN AKMAN TEŞEKKÜR ETTİ

Seyhan Rotary Kulübü dönem başkanı Tolga Akman, “Tenis turnuvamız için emek veren yönetimimize, tüm üyelerimize, kıymetli eşlerine, ayrıca projemize destek olan Adana Atlıspor Kulübü başkanına, yönetimine, Mask Tenis Akademi yönetimine ve sponsorumuz Özler Tarıma çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL