Sarıca: Adana’da bir ilki gerçekleştirdik

Sarıca: Adana’da  bir ilki gerçekleştirdik
Yayınlama: 21.10.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Türkiye’nin ilk ve tek konsepti Queen Vip Kişisel Bakım Merkezi’nin kurucu ve yöneticileri, gazetecilerle kahvaltılı toplantıda buluştu. Queen Kişisel Bakım Merkezi sahibi kadın girişimci Kezban Sarıca ve ortakları A. Yiğit Göksu ile Yakup Taş’ın katılımıyla gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını basın danışmanı gazeteci Pınar Aytekin yaptı.

Aytekin’in sahneye davet ettiği Kezban Sarıca, Türkiye’de bir ilki Adana’da gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. En büyük hayalini gerçekleştirdiğini ve hedeflerinin 5 yılda 5 şube açmak olduğunu söyledi.

Sarıca’nın ardından açıklamalarda bulunan A. Yiğit Göksu, gazetecilere teşekkür ederek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer vardı: “Yerel basının etkisinin ve yaygınlığının farkında olarak sizlerle tanışmak, bir araya gelmek istedik. Kurucumuz Kezban Sarıca’nın gerçekleştirdiği bir hayalin neticesini konuşuyoruz aslında şu an. Kendisinden yola çıkarak bir hanımefendinin aradığı her şeyin tek çatı altında olma fikri bize önce çok ütopik gelse de fark ettik ki ülkemizde ve şehrimizde bu tarz bir konsept yok. Bu konsepti Adana’mıza, ülkemize kazandırmak için Kezban hanımın öncülüğü ve vizyonuyla var gücüyle çalıştık ve 1 Ekim’de kapılarımızı açtık. Bu süreçte yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki yatırımlarımızla, yaptıklarımızla sizlerle daha çok bir araya gelecek, beraber çok işler yapacağız. Beş yılda beş şube vizyonuyla çıktığımız yolda sizlerin bizim yanımızda olduğunuz gibi bilmelisiniz ki bizlerde sizin yanınızdayız. Bu şehirde kazanıyor, bu şehirde yatırım yapıyoruz. Bu nedenle siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızın, yerel medyanın da desteğini önemsiyor, sizlerle çalışmayı ve yaygın etkinizden yararlanmayı çok istiyoruz. Tekrar katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.