Yerel

Müftüler Tufanbeyli’de toplandı

  (HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, ilçe ziyaretleri kapsamında Tufanbeyli ilçesini ziyaret ederek kamu kurum ve kuruluşları ile yaptığı görüşmelerde, ilçede yürütülmekte olan din hizmetleri hakkında..

Müftüler Tufanbeyli’de toplandı

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, ilçe ziyaretleri kapsamında Tufanbeyli ilçesini ziyaret ederek kamu kurum ve kuruluşları ile yaptığı görüşmelerde, ilçede yürütülmekte olan din hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu.

Din hizmetlerinde İl Müftülüğü ile ilçeler arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla her ay Adana’nın farklı bir ilçesinde yapılan ilçe müftüleri toplantısı, Eylül ayında Tufanbeyli’de gerçekleştirildi.

Toplantı İl Müftüsü Mehmet Taşcı’nın başkanlığında, Müftü Yardımcısı Ahmet Demirer ve 15 İlçe Müftüsünün katılımıyla gerçekleştirildi. Müftü Taşcı, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. İlçe Müftüsü Mücahit Göktaş ise ev sahibi olarak müftüleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL