Kültür-Sanat

M1 ADANA AVM’DE YILDIZLAR ALTINDA AÇIKHAVA SİNEMA KEYFİ

  (HABER MERKEZİ) –TOROS – M1 Adana AVM’de 16 Eylül cuma günü başlayan Açıkhava Sinema Günleri ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. M1 Adana AVM’de Eylül ve Ekim aylarında  1 ay boyunca ..

M1 ADANA AVM’DE YILDIZLAR  ALTINDA AÇIKHAVA SİNEMA KEYFİ

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – M1 Adana AVM’de 16 Eylül cuma günü başlayan Açıkhava Sinema Günleri ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. M1 Adana AVM’de Eylül ve Ekim aylarında  1 ay boyunca  sürecek olan “Açıkhava Sineması” etkinliği Türk Sinemasının kahkaha dolu, eğlenceli, birbirinden keyifli ve nitelikli  filmleriyle  her hafta Cuma- Cumartesi akşamları Adanalılar ile buluşuyor. Adana’nın en büyük ve en başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, 1 ay boyunca sürecek olan Açık Hava Sinema etkinlikleri ile Adana ve bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.

Açık Hava Sineması etkinliklerinde 16 Eylül’den 15 Ekim’e kadar 1 ay boyunca her hafta sonu Cuma ve Cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmleri gösterime sunuluyor.  M1 Adana AVM açık alanda düzenlenen etkinlik için Çocuklar ve Aileler ‘i 2 ayrı seans sinema keyfi bekliyor. Çocuklar için 18:00’de planlanan gösterimler sonrası, aileler için yine Türk Sinemasının en yeni filmleri saat 20:00’de gösterime giriyor. Etkinliğin ilk haftasında 16 Eylül cuma günü “Eyvah Eyvah” ve 17 Eylül cumartesi günü “Eyvah Eyvah 2” , filmleri ve çocuklar için “Gamonya“ filmi gösterime girdi. Etkinlik M1 Adana AVM ziyaretçileri tarafından büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşti. 15 Ekim’e kadar  sürecek olan gösterimlerde :  23 Eylül Cuma günü “Eyvah Eyvah 3 , 24 Eylül Cumartesi günü “Sen Kimsin”  çocuklar için ; “Bücür” , 30 Eylül Cuma günü “Bana Masal Anlatma” ,“ 1 Ekim Cumartesi günü “Kara Bela”  çocuklar için ; “Bizim Köyün Şarkısı” filmi, 7 Ekim Cuma günü “Dedemin Fişi”, “8 Ekim Cumartesi günü “Küçük Esnaf ”  çocuklar için ; “Kral Şakir- Oyun Zamanı” filmi, 14 Ekim Cuma günü “Görümce” ,“15 Ekim Cumartesi günü “Aile Arasında”  çocuklar için ; “Kral Şakir- Korsanlar Diyarı” filmi, gibi Türk Sineması’nın birbirinden nitelikli ve keyifli  filmleri yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL