Hasan Gürsel Şahin’den anlamlı ziyaret

21.06.2021 - Pazartesi 16:56

Yerel Yönetimler Derneği(YYD) Kurucu Üyesi Astsubay Hasan Gürsel Şahin, Barış Pınarı Harekatı şehitlerinden Piyade Uzman Çavuş Erdoğan Türkel'in babasını Babalar Günü’nden unutmadı

Yerel Yönetimler Derneği(YYD) Kurucu Üyesi Hasan Gürsel Şahin, Babalar Günü dolasıyla 2019 Eylül ayında Rasulayn bölgesinde YPG/ PKK'lı teröristlerce yapılan saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Erdoğan Türkel'in babasını ziyaret etti. Sadece özel günlerde değil, her zaman şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olduğunu söyleyen Şahin, “Adana’da yaşayan şehit ailemizi böyle anlamlı bir günde unutmayarak, her zaman yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz.”dedi.
BABA TÜRKEL GÖZ YAŞLARINI TUTUMADI
Baba Bülent Türkel hatırlanmanın çok güzel olduğunu ifade ederek, ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirirken göz yaşlarını tutamadı. Türkel, “Bizi unutmadınız. Ziyaretimize gelip, büyük gurur yaşattınız. Çok teşekkür ederiz, Sizler de bizim evladımızsın. Allah başımızdan eksik etmesin. Ayağınıza taş değmesin.” diye konuştu.

“ONLAR BİZLERİN DE BABASI”
Yerel Yönetimler Derneği(YYD) Kurucu Üyesi Hasan Gürsel Şahin tüm babaların Babalar Günü’nü kutlayarak, “Bu yıl şehit babalarına özel ziyaretler gerçekleştirdik. Onların yanında daha fazla yer almak ve destek olmaya gayret gösteriyoruz. Onlar bizlerin de babası. Vatan uğruna evlatlarını feda eden ve canlarını hiçe sayan büyüklerimizle bağlarımız daha da kuvvetlenmeli.” dedi.

YORUM YAZ