FİLPA’YA İHRACAT ÖDÜLÜ

21.06.2021 - Pazartesi 17:44

 
(HABER MERKEZİ) –TOROS– Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB), 2020 yılında en fazla ihracat yapan firmaları ödüllendirdi. Covid 19 pandemisinin damga vurduğu 2020 yılında ATHİB’in 745 milyon dolarlık ihracat performansında en fazla ihracat yapan firma sıralamasında ikinci olarak yer alan Abdioğulları Plastik A.Ş. bünyesindeki Filpa A.Ş.’nin plaketi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sütcü’ye verildi.
Salih Sütcü’ye plaketini veren ATHİB Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Doğan, tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Aynı zamanda Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Salih Sütcü, “Temelleri 1963 yılında merhum babamız Abdi Sütcü tarafından atılan Abdioğulları A.Ş. olarak ülke ekonomisine değer katmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
Başarıyı bir varış noktası değil yolculuk olarak gördüklerini vurgulayan Salih Sütcü, hedeflerinin bundan sonraki yıllarda daha üst basamaklarda yer alıp, bölge ve ülke ekonomisine katkı sunmaya devam etmek olduğunu ifade etti.

YORUM YAZ