Eker: Her maçımız final

11.10.2019 - Cuma 12:01

Özel Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

Amatör Süper Lig’de şampiyonluğun güçlü adayı Kürkçülerspor’un Kulüp Başkanı Metin Eker, ligde her maçlarının final olduğunu söyledi. Ligde ilk maçlarında evinde konuk ettikleri Seyhangücü’nü 3-0 gibi farklı skorla yenerek lige başladıklarını ifade eden Eker, “İkinci maçımızda Pazar günü saat 19.00’da Muharrem Gülergin Stadında Hadırlıgücü ile karşılaşacağız. Bu maçımıza tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.

HAK EDEN KAZANSIN

Hadırlıgücü’nün lig öncesi güçlü yönetim ve güçlü bir takım oluşturduğuna dikkat çeken Kulüp Başkanı Metin Eker, “Şampiyonluğa oynayan iki ekibin mücadelesi. Centilmence geçmesini temenni ediyorum. İyi oynayan ve mücadele eden kazansın. Takım olarak maça iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Maçı izlemeye gelenler büyük bir keyif alacak. Kıran kırana bir mücadele olacak. 90 dakika sonunda gülen taraf biz olmak istiyoruz” diye konuştu.

HEDEFİMİZ BAL’A YÜKSELMEK

Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Metin Eker, takım olarak hedeflerinin Bölgesel Amatör Lige yükselmek olduğunu ve bunun içinde üzerine düşeni yapacaklarını kaydetti. Kulüp Başkanı Metin Eker, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Amatör Süper Lig kıran kırana geçiyor. Ligde takımlar başarılı bir futbol ortaya koyuyor. Birçok takımda ligde şampiyonluğu hedefliyor. Bizim için önemli olan lig sonunda gülmek. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ