Düşündüm

08.11.2019 - Cuma 14:40

ATO üzerine düşeni yapmalıdır
Adana Ticaret Odası...Binlerce üyesi var...Adana'mız için hiçbir şey yapmıyor...Kılını kıpırdatmıyor...ATO Başkanı Atilla Menevşe ve yönetim kurulu büyük bir sessizliğe gömülmüş...Olup bitenleri izliyorlar.Şaşırmamak elde değil...Böylesine önemli bir odanın, kentimiz için çalışmamasını üzüntü ile takip ediyoruz.ATO üzerine düşeni yapmalıdır.Geçmiş dönemlerde;Adana Ticaret Odası'nın önemli hizmetleri olurdu.Gazete sütunlarını süslerdi.ATO, geçmişi mumla arıyor.Adana Ticaret Odası, Adana'mız için çalışmalıdır.Üreteceği projelerle kentimiz ekonomisine katkıda bulunmalıdır.Umarım;Bu mesajın adresine gider ve gereken yapılır.

---------------------------------------------------
Bomba
CHP Adana örgütünde hareketlilik
CHP Adana örgütünde...Bugünlerde büyük bir hareketlilik yaşanıyor.Partinin önemli isimleri sürekli bir araya geliyor.Nabız yokluyorlar.Mevcut il ve ilçe başkanları görevlerine devam etmek istiyorlar.Delege olmak isteyenler, çalmadık kapı bırakmıyor.Eski vekillerin birçoğu sahaya inmiş.Ekibinde yer alan isimleri, yönetim kurulu üyesi veya delege yapabilmek adına kulisler yapıyorlar...Mevcut milletvekilleri, henüz çalışmaya başlamamışlar...Önümüzdeki süreçte, milletvekillerinin de sahaya ineceklerini duyduk.CHP Adana örgütünde hummalı bir çalışma var.Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin önemli isimleri de kentimizde yapılacak il ve ilçe başkanlığını seçim öncesi yakından takip ediyorlarmış.Sürekli inandıkları isimlerden bilgiler alıyorlarmış.Belki ki; İl ve ilçe başkanlığı seçimlerinde büyük bir fırtına kopacak...Sabırsızlıkla bekliyoruz!...

--------------------------------------------------------
Beğendim

Akay ve Kocaispir halktan kopmuyorlar

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir...Seçildikleri ilk günden bu yana halktan kopmuyorlar.Bir CHP'li diğeri AK Partili...Ama gel gelelim;İkisi de halksız siyaset olmayacağını çok iyi biliyorlar.Makam koltuğunda oturmayı hiç mi hiç sevmiyorlar.İlçelerini geliştirmek ve kalkındırmak için çalışıyorlar.Fırsat buldukça, ilçelerindeki mahalle muhtarlarını ziyaret ediyorlar.Sorunlarını dinleyip, anında çözüm üretiyorlar.Belediye başkanı dediğimiz işte böyle olur...Toplantı, etkinlik ve ziyaretleri bitmiyor.Her gün bir yerdeler.Adı üzerinde siyaset...Emek ve özveri göstermezseniz asla ama asla başarılı olamazsınız.Akay başkan ve Kocaispir başkanı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

-------------------------------------------------------------
Takdir Ettim

Bilal başkan, Sarıçam için var
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ...Her daim ilçesi için çabalıyor.Yeni yeni projeler üretiyor.İlçesindeki vatandaşların işsizliğini çözebilmek adına SİMER'i kurdu...Bu ilçedeki vatandaşlar çok memnun.Çünkü;Her daim yanlarında olan bir belediye başkanı var.Belediyeye gittiğinizde başkanı makamında bulmamız çok zor...Koltuğunda oturmak yerine, vatandaşlarla iç içe olmayı tercih ediyor.Bilal başkan, Sarıçam için var.İlçesindeki amatör spor kulüplerinin tüm sorunlarını çözüyor.Araç sıkıntıları yok.Amatörlerin keyfine diyecek yok. Bilal başkanı destek ve katkıları için kutluyoruz.O bir Sarıçam sevdalısı...

-------------------------------------------------------------------
CEVAP BEKLEYEN SORULAR

-İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ın başarılı çalışmalarına dur-durak bilmeden devam ettiğini biliyor musunuz?

-Kentimizde esnaf ziyaretlerine büyük bir önem veren milletvekilinin kim olduğunu biliyor musunuz?

-Elinde çanta ve evraklarla belediye, belediye gezen meclis üyesinin kim olduğunu biliyor musunuz?

-CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut'un üretici köylülerle sürekli bir araya geldiğini biliyor musunuz?

-AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru'nun partisinin tüm teşkilatı ile uyum içerisinde çalıştığını biliyor musunuz?

-Kentimizde hangi ilçe belediye meclis üyesinin, bugünlerde çok mu çok mutlu olduğunu biliyor musunuz?

-MHP Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Ömer Seyfettin Turhan'ın kızı Ebru'nun avukatlık mesleğine başladığını biliyor musunuz?

-İş insanı Umut Polat'a dostlarının siyasete dönmesi için büyük bir baskı yaptıklarını biliyor musunuz?

-Türk Hava Kurumu İl Başkanı Talat Özyürek'in çok yakında hangi önemli projeye imza atacağını biliyor musunuz?

-Seyhan ilçemiz Sümer Mahalle Muhtarı Mehmet Kutlu'nun mahallesinin sorunlarını çözmek için çalıştığını biliyor musunuz?

-CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Güngör Geçer'in meclis toplantılarında önemli konuşmalar yaptığını biliyor musunuz?

MHP Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Ömer Seyfettin Turhan'ın kızı Ebru'nun avukatlık mesleğine başladığını biliyor musunuz?

-İş insanı Umut Polat'a dostlarının siyasete dönmesi için büyük bir baskı yaptıklarını biliyor musunuz?

-Türk Hava Kurumu İl Başkanı Talat Özyürek'in çok yakında hangi önemli projeye imza atacağını biliyor musunuz?

-Seyhan ilçemiz Sümer Mahalle Muhtarı Mehmet Kutlu'nun mahallesinin sorunlarını çözmek için çalıştığını biliyor musunuz?

-CHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Güngör Geçer'in meclis toplantılarında önemli konuşmalar yaptığını biliyor musunuz?

YORUM YAZ