Köşe Yazıları

Dünyadan haberler…

Mussolini ( Hitler benzeri ) bir aday ve parti İtalya’da seçimi kazandı diye haberler var. Aşırı Sağ kuvvetleniyor , problemler arttıkça ırkçılık da artacak örnek Gurbetçilerin pek hoşuna gitmeyecek. Bir..

Mussolini ( Hitler benzeri ) bir aday ve parti İtalya’da seçimi kazandı diye haberler var. Aşırı Sağ kuvvetleniyor , problemler arttıkça ırkçılık da artacak örnek Gurbetçilerin pek hoşuna gitmeyecek. Bir de AB ile Türkiye arası zaman içinde iyice açılacak.

“Silikon Vadisi milyarderi Altman, beyninin bir bilgisayara yüklenmesi için bekleme listesinde olması için ​​Nectome’a 10.000 dolar ödedi. Geçtiğimiz Temmuz ayında, Dogecoin yaratıcısı Shibetoshi Nakamoto, Twitter’daki takipçilerine beyinlerini buluta yükleyip yüklemeyeceklerini sordu ve 51 yaşındaki Elon Musk, bunun zaten yapıldığını söyledi.

Rusya’da Devlet Başkanı Putin’in “kısmi seferberlik” ilan etmesinin ardından ülkeden kaçışlar sürüyor. Tespitlere göre, Domodedovo Havaalanı’ndan bugün Antalya’ya gidecek uçağın son koltuğunun, 650 bin 859 rubleye yani yaklaşık 11 bin dolara satıldı.

(Alıntıdır)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL