Magazin

Doğukan Gülşah’ına kavuştu

    Fikri-Zemzem Çelik çiftinin güzeller güzeli kızı Gülşah ile, Muhittin-Müzeyyen Tekin çiftinin yakışıklı evlatları Doğukan, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. “Sonsuzluğun başlangıcına davetlisiniz” sloganıyla düğün davetiyelerini bastıran Gülşah-Doğukan..

Doğukan Gülşah’ına kavuştu

 

 

Fikri-Zemzem Çelik çiftinin güzeller güzeli kızı Gülşah ile, Muhittin-Müzeyyen Tekin çiftinin yakışıklı evlatları Doğukan, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

“Sonsuzluğun başlangıcına davetlisiniz” sloganıyla düğün davetiyelerini bastıran Gülşah-Doğukan Tekin çiftinin Komshu Restaurant’ta yapılan düğünlerinde mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Çelik ve Tekin Aileleri’nin katılımı düğünde yüksek olurken, Gülşah ve Doğukan’ın dansları ve oyunları izleyenleri adeta büyüledi.

Fikri-Zemzem Çelik ve Muhittin-Müzeyyen Tekin ise evlatlarının mürüvvetini görmenin heyecanını yaşarken, düğüne katılan herkesle tek tek ilgilendiler.

Gülşah-Doğukan Tekin çiftinin dış çekim fotoğrafları da yıllarca konuşulacak görüntülere sahne oldu.

Mutlu bir başlangıç yapan genç çift, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken,  düğünün sonuna kadar oyunlarıyla eğlendiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL