Demirspor’da,”Murat Sancak “ şoku

21.10.2019 - Pazartesi 10:56

Adana Demirspor'da Kulüp Başkanı Murat Sancak, en kısa zamanda kongreye gideceklerini ve kulübü şampiyonluğa taşımak isteyen iyi bir yönetime devredeceklerini belirtti.

Kulüp başkanı Sancak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ise şunları kaydetti:"Çok değerli Adana Demirspor taraftarı. Başkanlığı aldığım günden itibaren tek bir hedefim vardı, siz değerli taraftarı mutlu etmek ve Adana Demirspor'u Süper Lig'e çıkartmak. Ailemi, dostlarımı, işlerimi ihmal etme pahasına ama olmadı, olmuyor. Bu nedenle affınızı rica ediyorum. En yakın zamanda kongreyi yapıp, Adana Demirspor'u şampiyonluğa taşımak isteyen iyi bir yönetime devredip her daim Adana Demirsporlu olmaya ve desteklemeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum. Hepinizi çok seviyor ve Allah'a emanet olmanızı diliyorum. Hakkınızı helal edin."

Şok etkisi yarattı
Hatayspor karşılaşması’nda alınan 2-1’lik yenilgi sonrasında Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak’ın görevi bırakma kararı alması Mavi-Lacivertli camiada büyük bir şok etkisi yarattı. Mavi-Lacivertli renklere gönül veren taraftarlar Başkan Sancak’ın kararını yeniden gözden geçirmesini ve görevini sürdürmesini istiyor.

YORUM YAZ