Spor

Dağlıoğluspor’da gözler Yüreğir’de

   Birinci Amatör Küme C Grubu’nda mücadele eden Dağlıoğluspor’da gözler hafta sonunda oynanılacak olan Yüreğirspor karşılaşmasına çevrildi. İlk hafta Ceyhan’da oynadıkları Mercimekspor karşılaşmasını 3-2 kazanarak sezona 3 puan ile start..

Dağlıoğluspor’da gözler Yüreğir’de

 

 Birinci Amatör Küme C Grubu’nda mücadele eden Dağlıoğluspor’da gözler hafta sonunda oynanılacak olan Yüreğirspor karşılaşmasına çevrildi.

İlk hafta Ceyhan’da oynadıkları Mercimekspor karşılaşmasını 3-2 kazanarak sezona 3 puan ile start verdiklerini belirten Dağlıoğluspor Kulübü yöneticisi Azad Timur, ” Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum. Bizleri mutlu ettiler. Darısı Yüreğirspor karşılaşmasına” dedi.

Ceyhan’da oynadıkları Mercimekspor karşılaşmasına ulaşım desteği veren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile tribünlerde desteğini esirgemeyen Şimşekler Grubu’na Dağlıoğluspor kulübü olarak teşekkür eden Timur, ” Başarıya kenetlendik. Önümüze çıkan engelleri bize yakışır sonuçlar ile aşarak lig sonunda mutlu sona ulaşmaya kararlıyız” diye konuştu. Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL