CORONA YLA .., GÜÇSÜZ GENLERİ YOK EDİYORLAR

31.03.2020 - Salı 21:21

Biyolojinin değişmez iki kuralı vardır.Biri Adaptasyon…Diğeri Seleksiyon.

Adaptayon canlıların ortamlarında başarılı şekilde yaşamasını sağlayan kalıtsal değişikliktir. Yaşayan her hangi bir canlının (bitki hayvan ya da insan hiç fark etmez)..,yaşadığı yere sağladığı uyumdur.İklim uyumudur.Atmosfer uyumudur.Toprak uyumudur.Bitki uyumudur.Güneş uyumudur ,bu liste uzar gider.Sıfat olarak bu özelliği tarif etmek için UYABİLEN terimi kullanılır….

Seleksiyon ise içinde bulunduğu şartlara uygun olan güçlü canlıların hayatta kalabilmesi demektir.Örneğin arslanlar tarafından tehdit edilen bir zebra sürüsünde daha hızlı koşabilen zebralar hayatta kalabilecektir.Doğal seleksiyon ,sadece bir canlı türü içindeki sakat ,zayıf ya da çevre şartlarına uymayan bireyleri ayıklar…

Tüm dünyayı saran Corona da ne yapıyor ?...

Zayıf , hasta , bağışıklık sistemi çökmüş insanları öldürerek ,onların üreyip zayıf genlerini yaşatmalarını diğer nesillere aktarmalarını engelleyerek güçsüz genleri yok ediyor.

Bu bir komplo teorisi falan değil…Düz mantık.

Belgeselleri izlerken çok dikkat edin…

Çiftleşme mevsimlerinde erkek hayvanlar dişileriyle çiftleşip onları döllemek için birbirleriyle kıyasıya öldüresiye ,bir kavgaya girerler.Erkek hayvanların kıyasıya dövüşerek kan revan içinde kaldıkları bu kavgalarda güçlü olan kazanır.Dişisiyle çiftleşmeyi hak eder.

Dişiyi güçlü olan erkek hayvan dölleyerek kendi güçlü genlerini de geçirmiş olur..

Kısacası güçlü olana yaşam hakkı vardır.

2020 den sonra da güçlü olabilen insanlar (genler) hayatta kalabilecek.

Bir tarafta 18 yaşında bağışıklık sistemi güçsüz zayıf bünyeli olan genç ölürken diğer tarafta 102 yaşındaki yaşlı bir kadın İtalyada Corona virüsünü herhangi bir hastanede tedavi bile görmeden evinde kendi kendine atlatıyor….

Türkiyede profesör bir karı koca Corona teşhisiyle iki hafta tedavi olup taburcu edilirken onlara bu virüsü bulaştıran 20 yaşındaki oğullarında virüs hastalığının emaresi bile yok…Delikanlının hastalık belirtisi bile yok…

Büyük balık küçük balığı yutar misali…,

İş dönüyor dolaşıyor güçlü genlere geliyor

YORUM YAZ