Siyaset

CHP PARTİ OKULU ADANA’DA

  (HABER MERKEZİ) –TOROS – CHP Parti Okulu, Parti’nin siyasi kadrolarını yetiştiren eğitmen ordusuna, partinin öz gücü olan üyeleri arasından yeni isimler ekledi. Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu 3 /..

CHP PARTİ OKULU ADANA’DA

 

(HABER MERKEZİ) –TOROS – CHP Parti Okulu, Parti’nin siyasi kadrolarını yetiştiren eğitmen ordusuna, partinin öz gücü olan üyeleri arasından yeni isimler ekledi. Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu 3 / 4 Eylül tarihleri arasında düzenlediği Eğitici Eğitimi ile siyasi kadroları yetiştirecek eğitmen kadrosuna yeni eğitmenler kazandırdı. Adana‘da iki gün boyunca aralıksız süren eğitimlere Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Yozgat, Kırıkkale, Niğde ve Ankara illerinden katılım sağlandı. Katılımcılar, Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi’ne katılarak, eğitim esnasında tasarladıkları sosyal projelerini hayata geçiren isimler arasından belirlendi.

YENİ EĞİTMENLER ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Eğitimler ülke genelinde CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu ve 24-26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ve Parti Okulu Genel Koordinatörü Tuba Canlı’nın koordinasyonunda yapılıyor. Adana’da yapılan eğitimde Tuba Canlı, Çağlar Akay ve Tülin Temel eğitmen, Halime Ünlü sınıf sorumlusu, Zerrin Filazi danışman olarak görev aldı. Eğitimin açılış konuşmasında Tuba Canlı bu iki günlük eğitimin amaç, yöntem ve CHP’ye katkılarından bahsetti. Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ikinci gün eğitimi ziyaret ederek katılımcılara bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. İki gün boyunca Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri, Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim, Sosyal Proje Yönetimi gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda Atölye Çalışmaları yaparak birer siyasi sunum gerçekleştirdiler. Eğitimin ardından Parti Okulu’nun yeni eğitmenleri illerine dönerek, Sokak Örgütlenmesi ve Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi çalışmalarında görev almaya başladılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL