Eğitim

Büyükşehir Kurs Merkezi, konteyner eğitim alanına dönüştürüldü

    (HABER MERKEZİ)-TOROS-Kuruköprü Büyükşehir Kurs Merkezi, Merkez Park’ta hazırlanan konteyner sınıflarda eğitime devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Kuruköprü Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi’nde  LGS ve YKS’ye hazırlanan yaklaşık..

Büyükşehir Kurs Merkezi, konteyner eğitim alanına dönüştürüldü

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Kuruköprü Büyükşehir Kurs Merkezi, Merkez Park’ta hazırlanan konteyner sınıflarda eğitime devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Kuruköprü Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi’nde  LGS ve YKS’ye hazırlanan yaklaşık 1000 öğrenci ve 34 öğretmen, yaşanan depremler dolayısıyla, Merkez Park’ta hazırlanan konteyner eğitim alanında, kursa kaldıkları yerden devam ediyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Evlatlarımız eğitim-öğretime ara vermesin diye Merkez Park’ta hazırladığımız konteyner eğitim kampüsündeki Kuruköprü Kurs Merkezi’mizde YKS ve LGS’ye hazırlanan yaklaşık 1000 öğrencimize 34 öğretmenimiz ile güvenli ortamda eğitim vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi.

Kurs merkezinde eğitim alan öğrenciler de depremlerin yarattığı olumsuz psikolojiden etkilenmeyecekleri bir ortamda daha verimli ders çalıştıklarını ve test çözdüklerini söylediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL