Bozkır’ın derdi gençler

10.10.2019 - Perşembe 11:40

Özel Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

Adana Sualtı İhtisas ve Yüzme Kulüp Başkanı Mehmet Ali Bozkır, yıllardır gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Uzun yıllar sualtı sporuna büyük destekler veren Bozkır, şimdilerde kentimizde yüzme sporunun gelişmesi ve kalkınması için çalışıyor.

YENİ YÜZÜCÜLER GELİYOR

Geçmiş yıllarda sulama kanallarında gençlerin boğulmaması için çalmadık kapı bırakmayan tecrübeli spor adamı Bozkır, taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı. Kentimize kazandırılan yüzme havuzlarında büyük bir emeği bulunan Bozkır, aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde yoluna devam ediyor. Antrenör İzzet Kasap’ın her zaman yanında olan ve Adana yüzmesine yeni yüzücüler kazandıran Bozkır’ın tek derdi gençler. 

GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Aynı zamanda Adana ASKF’nin yönetiminde bulunan iş insanı ve Kulüp Başkanı Mehmet Ali Bozkır, “Gençlerimize sahip çıkmalıyız. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Her daim yanlarında olmaya devam edeceğim. Kulübümüze ait yüzme havuzunda, çocuklarımıza yüzme öğrettik. Çocuklarımız boğulmasın, analarımız yüreği yanmasın. Her şey gençlerimiz için. Başarılı çalışmalarımıza doludizgin devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ