Baysal’dan İl Divan Toplantısı’na davet

Baysal’dan İl Divan Toplantısı’na davet
Yayınlama: 10.06.2022
A+
A-

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal ekonomiyi düze çıkaracak projelerinin hazır olduğunu ve iktidara gelir gelmez işçiye, memura, emekliye yüzde 100 zam yapacaklarını” söyledi.

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal bir 10 Haziran’da gerçekleştirecekleri Haziran ayı İl Divan Toplantısı öncesi bir basın açıklaması yayınladı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal’ın da katılacağı toplantının Yüreğir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini açıklayan Baysal tüm Adanalıları da toplantıya katılmaya davet etti.

Açıklamasında yaşanan ekonomik sıkıntılara da değinen Baysal, iktidara geldiklerinde ekonomiyi düze çıkaracak projelerinin hazır olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “Yeniden Refah Partisi olarak en kısa zamanda Milli Görüş iktidarını yeniden halkımızla buluşturacağız. İktidara geleceğiz ve fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapan bu sistemi ortadan kaldıracağız.”

Yeniden Refah iktidarında borç, zam, vergi artışı, israf yerine ‘Milli Kaynak Paketleri’ ve ‘Önce millet, önce ezilenler, önce mazlumlar anlayışının olacağını vurgulayan Başkan Baysal; “Söz veriyoruz. Daha önce Necmettin Erbakan’ın yaptığı gibi yine memura, işçiye, emekliye yüzde 100 maaş zammı yapacağız. Engelli ve emekli maaşlarını asgari ücret seviyesine çıkaracağız. Noter onayı ile imza altına aldığımız şekliyle Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mağdurlarına emeklilik hakkı tanıyacağız. Bizim iktidarımızda atanamayan öğretmenlere atama olacak. Sadece iktidara yakın olanlara değil herkes refaha kavuşacak. Daha önce yaptık yine yapacağız. Söz veriyoruz. Biz söz verirsek yaparız. Çünkü biz Milli Görüşüz, çünkü biz Yeniden Refahız” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.