Yerel

Başkan Akay Tuzhan’da

    Gündoğdu Vakfı’nın restore ettirip kültür merkezi haline getirdiği tarihi Büyüksaat’te bulunan Tuzhan 1881 projesini ziyaret eden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Vakıf Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya “Burası..

Başkan Akay Tuzhan’da

 

 

Gündoğdu Vakfı’nın restore ettirip kültür merkezi haline getirdiği tarihi Büyüksaat’te bulunan Tuzhan 1881 projesini ziyaret eden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Vakıf Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya “Burası üst düzey olmuş’” dedi

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, başkan Akif Kemal Akay’a Tuzhan 1881 projesini anlatırken, “Sizin de sanata çok önem verdiğinizi, Adana tarihini önemsediğinizi ve çağdaş olduğunuzu biliyorum ve Tuzhan 1881 projemizi görüp fikirlerimizi almak istedim.  Burası yerli yabancı misafirlerin sanat yönünden çok şey bulacağı bir merkez ve kentin entellektüeline önemli katkısı olacak. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’da büyüksaat çevresini önemsediğini kazancıların daha düzenli bir yer olması bunun içinde kazancıların iyileştirilmesi gerektiğini anlatıp, Tuzhan 1881 için “Burası üst düzey olmuş, Adana’ya gelecek yerli ve yabancı misafirler burada sanata doyacak” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL