Antrenör Gönenç ile altyapı bambaşka

07.09.2019 - Cumartesi 11:08

Özel Haber: Şanser İLTAŞ

Adana amatör spor kulüplerinden Denizli Mithatpaşa’da altyapı çalışmaları tam gaz devam ediyor. Tecrübeli Antrenör Mustafa Gönenç, Adana ve Türk futboluna yeni yetenekli isimler kazandırmak için çalışıyor. Antrenör Gönenç ile altyapı bambaşka. Disiplinli ve düzenli bir şekilde çocukları geleceğe hazırlıyor.

HERKESE TEŞEKKÜR

Antrenmanların devam ettiğini ve çocuklarını her geçen gün iyiye doğru gittiklerini belirten Mustafa Gönenç, “Yaz okulunda önemli aşamalar kaydettik. Futbolun tüm inceliklerini en iyi şekilde öğretme gayretindeyim. Sayımız çoğalıyor. Altyapımıza yeni isimler katılıyor. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Bizlere güvenen ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ALTYAPI ÇOK ÖNEMLİ

Altyapının çok önemli olduğunu sözlerine ekleyen Gönenç, “Göreve geldiğim ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza attık. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir. Futbolcularımın performansı beni mutlu ediyor. Hazırlık maçları alacağız ve eksiklerimizi görme adına çok faydalı olacaktır. Geleceğe umut ve güvenle bakıyoruz. İnançlı ve kararlıyız” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ