ANLAMLI ZİYARET

21.10.2019 - Pazartesi 17:26

O bir amatör spor sevdalısı… Yıllardır amatör sporumuza destek ve katkılarda bulunuyor. Amatör Süper Lig’de mücadele eden Baklalıspor Kulüp Başkanı Murat Mert, Sarıçam Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Hakan Aslan’a “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi. Böylesine amatör spor sevdalısı bürokratlar kentimizde çoğalmalıdır. Anlamlı ziyaret gerçekleştiren Baklalıspor Kulüp Başkanı Murat Mert’i kutluyorum… Her daim amatörlerimizin yanında olan Sarıçam Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Hakan Aslan’a teşekkür ediyorum.

--------------------------------------------------------

ENGELLERİ AŞIYORLAR

Amatör Süper Lig’de ligde ikinci hafta geride kaldı… Hem Kürkçülerspor hem de Seyhan Belediyespor, engelleri bir bir aşıyorlar. Kürkçülerspor, Seyhangücü’nü 3-0 ve Hadırlıgücü’nü 2-0 yendi. Seyhan Belediyespor, Denizli Mithatpaşa’yı 3-1 ve Baklalıspor’u 4-2’lık skorla devirdi. Hedefe koşuyorlar… Bu iki ekip, ligde son hafta karşı karşıya gelecekler. İyi mücadele ediyorlar… Haklı galibiyetler imza atıyorlar. Kürkçüler ve Seyhan Belediye’yi tebrik ediyorum.

-----------------------------------------------------

AYRILMAZ ÜÇLÜ

Adana ASKF Başkanvekili Tufan Boydağ, Adana ASKF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Tüten ve Futbol Hakem Gözlemcisi Burak Cem Tahiroğlu… Amatör müsabakalarda sık sık bir araya geliyorlar. Ayrılmaz üçlü… Spor hayatımızın bir vazgeçilmesidir. Amatör sporumuza kim katkıda bulunursa her zaman yanında oluruz. Boydağ, Tüten ve Tahiroğlu, yıllardır amatör sporumuzun yanında oluyorlar. Boydağ, Tüten ve Tahiroğlu’na teşekkür ediyorum.

------------------------------------------------------

HER YERDEYİZ

Mesleğimizde çok şükür 25 yılı doldurduk… Hiçbir zaman bilerek kimseyi üzmedik… Fırsat buldukça amatör müsabakaları izliyoruz. Hedefe ulaşmak için mücadele eden amatörlerin yanında oluyoruz. Her yerdeyiz… Tüm statları tek tek geziyoruz. Hafta sonu oynanan müsabakaların heyecanını hafta içerisinde gazetemizin sütunlarına yansıtıyoruz. Mücadelemiz amatörler için… Tüm takımlara canı gönülden başarılar diliyorum. Yolları her daim açık olsun…

YORUM YAZ