Altyapı ışıl ışıl

09.10.2019 - Çarşamba 11:40

Özel Haber: Hayrettin GÜNBEYİ

                      Serkan YALÇIN

Adana Demirspor altyapı kategorileri müsabakalarına tam gaz devam ediyor. Mavi-Lacivertli ekibin altyapısında Adana’da oynadığı maçlarda iki galibiyet ve bir de yenilgi aldı. 

U-16 takım Akhisar’ı 5-0 ve U-19 takım Menemenspor’u 2-0’la geçerken, U-17 takımda Bucaspor’a 1-0 yenildi. 

GÖKTÜRK: İYİ YOLDAYIZ

Adana Demirspor Altyapı Sorumlusu Gökhan Göktürk, altyapı olarak iyi yolda olduklarını ve tüm kategorilerde başarılı olmak için var olduklarını söyledi. Yönetimin vermiş olduğu desteği başarıya dönüştürdüklerini bildiren Göktürk, “Altyapı olarak gururlu ve çok mutluyuz. Emeklerimizin meyvesi almaya devam ediyoruz. Altyapı Antrenörlerimizle uyum içerisindeyiz. Herkes üzerine düşeni yapıyor. Birlik ve bütünlük içerisinde yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

ANTRENÖRLER MUTLU

U-16 takım Sorumlusu Adnan Avcu, Akhisar önünde ortaya konulan futbol ve galibiyetten dolayı çok memnun. Futbolcularını tebrik eden Avcu, “Yüzde yüz konsantre olarak maça çıktık ve 90 dakika sonunda gülen taraf olduk” dedi. U-19 takım Sorumlusu Ali Yılmaz, futbolcularını tebrik etti ve başarılarının ileri ki haftalarda da süreceğini belirterek, “Hırslı ve mücadeleci bir futbol ortaya koyduk. Kazandığımız için mutluyuz” diye konuştu. U-17 takım Sorumlusu Cengizhan Köksal da “Takımımız istediği futbolu ortaya koyamadı. Kısa sürede toparlanıp başarılı olacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ