Adana Doğa Koleji’nde gelenekselleşen başarı

Adana Doğa Koleji’nde gelenekselleşen başarı
Yayınlama: 18.11.2022
A+
A-

 

 

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Doğa Koleji Ortaokul Öğrencisi Bertuğ Kaan Atay, Milli Eğitim Bakanlığı Liselere Giriş Sınavı (LGS)’de 500 tam puan alarak Türkiye 1.si oldu. Ortaokul Müdürü Deniz Yılmaz, LGS’nin yoğun ve zorlu geçen bir süreç olduğunu belirterek, “Bu süreci Adana Doğa Koleji Ortaokul kademesinin deneyimli kadrosuyla başarılı bir şekilde sonuçlandırdık. Her şeyden önce başarıya inandık ve çok çalıştık. Ortada çok büyük emek vardı. Emeğimizin karşılığını öğrencilerimizin başarılarıyla ve velilerimizin takdirleriyle aldık.” dedi.

BU GURUR ADANA’NIN

Doğa Koleji’nin hem bireysel hem de kitlesel başarının adresi haline geldiğini vurgulayan Deniz Yılmaz, “101 öğrencimiz nitelikli okullara yerleştirilirken 33 öğrencimiz Fen Lisesine; 88 öğrencimiz ise Anadolu Lisesine yerleşti. Bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman destekçimiz olan Kampüs Müdürümüz Hacı Abdullah Kekilli’ye ve kıymetli velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gurur Türkiye’nin, bu gurur Adana’nın, bu gurur hepimizin!’’ diye konuştu.

BAŞARI KAÇINILMAZ

Adana Doğa Koleji Ortaokul sportif etkinliklerde birçok başarıya imza attı. Kampüs Müdürü Hacı Abdullah Kekilli, her öğrencinin kendileri için özel ve değerli olduğunun altını çizdi. Bireysel farklılıklara önem verdiklerini dile getiren Kekilli, “Meslektaşlarım her öğrencimizin ilgi ve alanlarına göre öğrencimizi değerlendirerek yeteneklerini keşfetmelerinde ve geliştirmelerinde aktif rol oynamakta. Dolayısıyla alanlarından yetkin olan öğretmenlerimizin koçluğunda başarılarımızın gelmesi de kaçınılmaz oluyor.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.